Starszy Specjalista ds. Projektów Advocacy

Ten tekst przeczytasz w 2 minuty.

Twoje zadania:

  • Realizacja programu Miasto Przyjazne Dzieciom, jego strategii i koncepcji rozwoju
  • Wsparcie merytoryczne i organizacyjne miast uczestniczących w programie
  • Prowadzenie szkoleń i warsztatów dla miast uczestniczących w programie
  • Pozyskiwanie i analiza danych jakościowych i ilościowych dotyczących warunków i jakości życia dzieci w Polsce
  • Monitoring zmian ustawodawczych, danych statystycznych oraz programów rządowych
  • Opracowywanie materiałów merytorycznych oraz tekstów z zakresu Advocacy w tym w zakresie programu Miasto Przyjazne Dzieciom
  • Tworzenie, testowanie i uruchamianie projektów Advocacy w oparciu o najlepsze praktyki
  • Przygotowywanie i koordynowanie akcji, wydarzeń i konferencji, a także udział merytoryczny z zakresu Advocacy
  • Przygotowywanie i prowadzenie działań mających na celu upowszechnianie wiedzy na temat projektów Advocacy
  • Współpraca z organizacjami pozarządowymi i rządowymi
  • Współpraca z ekspertami i środowiskami opiniotwórczymi

  • Posiadasz min. 2-letnie udokumentowane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub współpracy z samorządami przy realizacji projektów
  • Cechuje Cię zaangażowanie, odpowiedzialność w działaniu oraz gotowość do podejmowania wyzwań
  • Jesteś kreatywny, myślisz nieszablonowo
  • Znasz j. angielski na poziomie co najmniej B2

Oferujemy:

  • Współpracę z globalnym liderem niosącym pomoc dzieciom
  • Zatrudnienie w oparciu umowy o pracę
  • Dofinansowanie opieki medycznej
  • Możliwość skorzystania z bezpłatnej nauki języka angielskiego
  • Dodatkowe dni wolne od pracy od naszej Pani Dyrektor 😊
  • Pracę w modelu hybrydowym
  • Możliwość rozpoczęcia pracy między 8:00 a 10:00

Zapraszamy do pozostawienia swojego CV w naszej bazie danych. Dokumenty należy wysyłać na adres:  w tytule wiadomości wpisując nazwę stanowiska. Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Dziękujemy za poświęcony czas na przesłanie swojej aplikacji.praca@unicef.pl

W CV prosimy o dodanie informacji:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Stowarzyszenie Polski Komitet Narodowy UNICEF z siedzibą w Warszawie, przy ul. Powązkowskiej 44 C, 01-797 Warszawa, w celu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r., w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich dodatkowych danych osobowych (tj. danych, które wykraczają poza katalog danych wynikający z Kodeksu Pracy lub innych przepisów prawa) przez Stowarzyszenie Polski Komitet Narodowy UNICEF z siedzibą w Warszawie przy ul. Powązkowskiej 44 C, 01-797 Warszawa”.

Jeśli chcesz brać udział w przyszłych procesach rekrutacyjnych dodaj następującą formułę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w tym także danych, które wykraczają poza katalog danych wynikający z Kodeksu Pracy lub innych przepisów prawa przez Stowarzyszenie Polski Komitet Narodowy UNICEF z siedzibą w Warszawie przy ul. Powązkowskiej 44 C, 01-797 Warszawa również na potrzeby przyszłych rekrutacji”.

Klauzula informacyjna - rekrutacja